1 zł
2 600 000 zł

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Stara cerkiewka, 1950 r.

akwarela/papier, 38 x 48 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Br. Jamontt | 950`

cena wywoławcza: Wykup abonament

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Stare drzewo na Kępie Bazarowej w Toruniu, 1947 r.

olej/tektura, 50 x 39,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `B Jamontt | 1947`.

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Pejzaż z drzewami, 1933 r.

olej/tektura, 24,3 x 34 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Br Jamontt | XXXIII`

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Pejzaż, 1948

Gwasz na tekturze 24x30 cm,
sygn. p.d.: Br Jamontt 1948;
na odwrocie szkic innego obrazu.

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Pejzaż, 1943

Tempera na tekturze 26x34,5 cm,
sygn. l.d.: B. Jamontt 43.

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Studium z natury, 1929

tempera, tektura;
34 x 44 cm;
sygnowana i datowana po lewej stronie u dołu: Br. Jamontt 1929;
na odwrocie nalepka wystawowa: TOWARZYSTWO ZACHĘTY SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE | Nr 34 Autor Jamontt Bronisław | Tytuł Studium z natury IV Rodzaj dzieła tempr. | Cena Własność Autora Data nadesłania 7/III 1930

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Nokturn, 1933

olej, tektura;
57 x 78,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Br.Jamontt z Wilna | XXXIII

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Widok na piramidę Kajusza Cesjusza

tempera, tektura,
41,5 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: BR. JAMONTT XXX
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu i podpisem artysty

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Stary dąb, 1954

akwarela, papier; 32 x 24 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po prawej stronie u dołu: BJ 1954

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Wiąz, 1954

akwarela, papier; 31,6 x 23,5 w świetle passe-partout;

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Sosna nad wodą, 1954

akwarela, papier; 32 x 23,5 cm w świetle passe-partout;

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Brzoza i wiatrak, 1954

akwarela, papier; 23,5 x 31,8 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po lewej stronie u dołu: BJ 1954

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Samotny stary wiatrak, 1954

sucha igła z akwafortą, papier; 21,1 x 26,8 cm;
sygnowany i datowany na płycie: B. Jamontt | 1954

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

PO BURZY, 1953

akwaforta,
21 x 26,7 cm,
sygnowana na płycie u dołu po lewej "B. Jamontt 1953." i ołówkiem u dołu po prawej "Br Jamontt 1953"

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

Pejzaż z drzewem

akwaforta, 205 x 165 mm,
sygn. oł. p. d.: Jamontt

JAMONTT Bronisław (1886-1957)

"Piramida Cestjusza w Rzymie"

tempera, papier/sklejka, wym.: 41 x 54,5 cm
sygn. l.d.: Roma Piramide di Cajo Cestio pinx(it) Br Jamontt xxx

liczba obiektów: 56