HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
sygnowany p.d.
olej, tektura
49x69
cena wywoławcza: Wykup abonament
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
Odalistka [tytuł oryginalny] (1930)
sygnowany, datowany l.d.
olej, płótno
99x73.2
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
olej na tekturze,
69,9 x 43,7 cm,
sygnowany l.d." JHulewicz. 28", na odwrocie słabo widoczna sygnatura "J Hulewicz 1928"
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
olej, tektura; 56 x 36 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: JH (wiązane) ulewicz 1928 na odwrocie słabo czytelna dedykacja autorska: J Hulewicz 1929 | dla Stasia i Małgosi Kubickich**
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
olej, płótno
71,8 x 63,5 cm
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
olej, płótno
80 x 110 cm
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
sygnowany dat. p.d.
olej płótno
1x100.5
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
1924 r.
Olej na płótnie 69 x 55 cm
Sygnowany p.d. - "JHulewicz - 1924"
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
olej na płótnie, 73,5 x 60,5 cm, sygnowany p.d.: "JHulewicz 930"
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
sygn. l.d.
olej płótno 81x100.8