GOTLIB Henryk (Kraków 1890 - 1966 South Godstone)
Pejzaż ze stadem owiec, ok. 1960
olej, płótno,
47.5 x 60 cm
sygnowany l.d.: GOTLIB
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOPORTRET Z OWOCAMI, ok. 1929 [?]
olej na płótnie,
73,5 x 60,5 cm,
sygnowany l.d. "HENRI GOTLIB", na odwrocie (na krośnie):1) dwukrotnie pieczątka
PEJZAŻ Z TRZEMA POSTACIAMI, Lata 20-te XX w.
Olej na płótnie 51 x 62 cm
Sygnowany p.d. - "HENRYK GOTLIB"
Pochodzenie - kolekcja hr. Andrzeja Ciechanowieckiego
L`amour dans la rue 1924 Paris,
Teka wydana w 25 egz. na papierze japońskim, numerowana od 1 - 25 (oferowany egz. nr:14). Zawiera 6 litografii( wym. komp.: 195 x 135 mm) sygn. i nr ołówkiem.
Odbito w atelier E. Desjobert. Lit.: Vollmer, tom II, s. 281.
olej, płótno, wym.: 57 x 54 cm
sygn. l.śr.: Henryk Gotlib
olej, płótno,
128.5 x 94.5 cm
sygnowany p.d.: GOTLIB
Dwie dziewczyny w pejzażu, 1965
olej, płótno,
61.7 x 50.5 cm
sygnowany p.d.: GOTLIB
Olej na płótnie 67 x 57,5 cm
Sygnowany p.d. - "H. Gotlib"
ołówek, papier,
30.7 x 20 cm
sygnowany l.d.: GOTLIB
Leżący akt w niebieskiej koszuli
olej, płótno, 51 x 73
nie sygn.; na rewersie na blejtramie napis odnoszący się do innego obrazu: HENRYK GOTLIB "Portret p. Ż. S." własn.
olej, płótno
40 x 59,8 cm