DUDZIŃSKI Andrzej (1945 Sopot - 2023)
jedna z krów powstałych w trakcie akcji Cow Parade 2005 Warsaw
laminat żywiczny; wymiary: 220 cm długości x 60 cm szerokości x 140 cm wysokości, obwód - 211 cm wokół brzucha
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, kredka, papier,
wym.: 34,5 x 24,5 cm
sygn. p.d.: A. Du(dziński)
pastel, papier,
42,5 x 31,3 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. g.: A. Dudziński
technika mieszana na kartonie, 48 x 48 cm
pastel, tektura
61 x 50 cm
pastel, 60 x 47 cm,
sygnowany p. d. "Dudziński"
Malarski żart artysty tworzącego w Stanach Zjednoczonych.
pastel, karton,
78 x 67.3 cm
sygnowany p.d.: Dudziński
mieszana,
50.7 x 38.4 cm