PANFIL Józef (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.
olej, płótno
18x24
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
olej, płótno/tektura
13x24
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z Wenecji-Santa Maria Della Salute
sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
18x41
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Czarna i biała kredka, papier; 29 x 44 cm
Sygnowany p. d.: J Panfil 02
PANFIL Józef (ur. 1958)
Olej, płyta pilśniowa; 24 x 18
Sygnowany p. d.: PANFIL
Opis autorski na odwrocie
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
30x40 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z dzbanem i jabłkami
akryl, płótno, 41 x 61 cm;
sygn. p. d.: PANFIL
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl na płycie
24 x 18 cm
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn.p.d.
akryl, płótno
18x24
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno naklejone na dyktę, 24 x 18 cm,
sygn. l.d: PANFIL
opisany datowany na odwrocie
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno naklejone na płytę, 18 x 13 cm
syg. l. d.: PANFIL
datowane i opisane na odwrocie
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.,
akryl, płótno/tektura,
24x18
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z dzbanem i chlebem
olej, płótno, płyta, 17,4 x 12,3 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: PANFIL
na odwrocie opis autorski
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura z porem i chlebem, 2009
olej, płótno, płyta, 12,4 x 17,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL
na odwrocie opis: MARTWA NATURA/ OLEJ 13 x 18/ 2009/ J. Panfil
PANFIL Józef (ur. 1958)