LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Kobieta z czerwonymi kokardami
olej, płótno,
65 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej
40 x 28
olej, płótno
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: J. LEWANDOWSKI
olej, płyta pilśniowa,
74,5 x 52 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI;
opis na odwrocie: Zapach dzikiej rózy
olej na płycie
29 cm x 56 cm
sygn. p.d. J. Lewandowski
olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d.: J. LEWANDOWSKI / 83
olej, płótno, 52 x 119,5 cm; sygn. p. d.: J. Lewandowski; na odwrocie dedykacja