SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Para obrazów: HALKA I JANUSZ, , HALKA W ROZPACZY, 1912
Olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 28 cm
Sygnowane l.d.: A. Setkowicz 912
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na tekturę; 48,5 x 96 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
olej, płótno; 48 x 80,7 cm;
sygn. l. d.: A Setkowicz.
Akwarela, papier; 17 x 32 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Papier żeberkowy ze znakiem M B M; na odwrocie stempel: Antoni Parkot / Sprzedaż i Oprawa Obrazów Warszawa, Nowy Świat 17
akwarela, papier, 21 x 37 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy
naklejony na tekturę; 15,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy naklejony na tekturę; 16 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
olej/płótno, 47 x 91 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'A.Setkowicz | 1926'
na krośnie malarskim dwie pieczęcie z numerem '40'
olej, płyta malarska, 52 × 116 cm w świetle ramy
sygn. l. d: A.Setkowicz
Akwarela, papier; 15 x 31 cm
Sygnowany l.d.: A.Setkowicz
akwarela/papier, 15 x 23 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 23 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
akwarela, papier, 16 x 31 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d.: A.Setkowicz
akwarela, papier, 15 x 31,5 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d.: A.Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy; 23 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
Olej, płótno naklejone na tekturę; 37,5 x 28 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz 912
Olej, płótno naklejone na tekturę; 36,5 x 28,5 cm