JAŹWIECKI Franciszek Adam (Kraków 1900 - Kudowa 1946)
sygn. dat. p.d.
litografia
27x23.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 53,5 x 66,5 cm; Na odwrocie orzeczenie potwierdzające autorstwo
Jaźwieckiego wystawione przez Jonasza Sterna (1987).
olej na płótnie, 66,5 x 74,5 cm, sygnowany p.d. "F. Jaźwiecki"
Ok. 1930 r.
Olej na płótnie 53,7 x 66,5 cm
Nie sygnowany
Na odwrocie potwierdzenie autentyczności wystawione przez Jonasz Sterna w 1987 r.
olej, płótno, 53,5 x 66
nie sygn.; na rewersie kartka z życiorysem artysty