TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia, papier
100 x 70 cm;
opisana u dołu: Dwie strefy 57/69 JTarasin 08
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, papier
44,5 x 56,5 cm (kompozycja)
opisana u dołu: stół gier 8/50 JTarasin 97
PRZEDMIOT Y POTENCJALNE, 1992 R.
olej/płótno
105 x 140 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jan Tarasin / 92`; opisany na odwrocie: `JAN TARASIN 92 / PRZEDMIOTY POTENCJALNE`
Przedmioty w przestrzeni (1985)
sygn. dat. l.d.
gwasz, papier
44.5x38 (w świetle passe-partout)
akwarela, papier
44,5 x 54,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 07;
sygnatura powtórzona na odwrocie
serigrafia, papier
69,5 x 100 cm;
sygn. i opisana u dołu: Szkoła przedmiotów 75/77 JTarasin 08
serigrafia, papier
38 x 27 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 75 (ołówkiem);
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno,
114 x 146 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 99;
na odwrocie napis autorski: JAN TARASIN 99 / SKUPISKA
olej/płótno,
99,5 x 160 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jan Tarasin 2000`
oraz sygn. i opisany na odwrocie: `JAN TARASIN 2000 | DWA NURTY`
olej/płótno,
86 x 73 cm
sygn. i dat. p. d.: `J. Tarasin | 1965`
opisany na odwrocie: `JAN TARASIN | 1965 | PRZEDMIOTY | III`
tusz, pędzel, papier,
55.7 x 75.7 cm
sygnowany p.d.: Jan Tarasin 94
olej, płótno,
140 x 110 cm
sygnowany p.d.: J.Tarasin 89
na odwrocie na płótnie p.g.: JAN TARASIN 89 | KOMPLIKACJA I 3 stemple zezwalające na wywóz za granicę, śr. nalepka: 36. | PSOZ - III - 645 / 98
Kredka, gwasz, papier;
wym.: 42 x 50 cm;
sygn. oł. p.d.: Jan Tarasin 2001; na odwrocie: Jan Tarasin 2001; Przedmioty.
Akwarela, papier;
wym.: 40 x 30 cm;
sygn. i datowany p.d.: J. Tarasin 91; na odwrocie: Jan Tarasin 91 / Magazyn oraz pieczątka Woj. Urzędu Ochrony Zabytków (zgoda na wywóz).
akwarela, gwasz,
70x50 cm
serigrafia,
55/69, 100 x 70 cm,
sygn.
akwarela, gwasz, tusz pędzel, papier,
39.7 x 29.9 cm
sygn. oł. l.d.: JTarasin 91
akwarela, tusz, papier,
29.6 x 42 cm
akwarela, gwasz, papier,
50.5 x 36 cm
sygn. oł. p.d.: J. Tarasin 75
na odwrocie p.d. długopisem dedykacja artysty dla właściciela z datą 2.11.1975