BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
giclee limited edition print, papier,
86,5 x 66,5 (wymiary arkusza);
sygn. p.d.: Beksiński (ołówkiem); numer. l. d.: AP 9 / 50 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
giclee limited edition print, papier, 86,5 x 66,5 (wymiary arkusza)
sygn. p. d.: Beksiński (ołówkiem); numer l. d.: AP 9 / 50
tusz, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: ZB 58
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23 x 18,3 cm; na odwrocie pieczęci autorskie i pieczęć PTF-u oraz ZPAF-u; odbitka autorska, nakład nieokreślony
fotografia czarno-biała, brom, papier, 15,5 x 20,5 cm (odbitka), 14,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout); na odwrocie pieczątka autorska; inna wersja przyciemnionej odbitki z tego samego negatywu; odbitka autorska, nakład nieokreślony
1970 - 1975 Collection
ARTIST PROOF Limited Editions, 008/7075, 88 x 68 cm, sygn.
Dar Pana Valdemara R. Plusa - Dyrektora Belvedere Gallery www.belvederegallery.com w imieniu śp. Artysty Z. Beksińskiego.
ołówek, papier,
68 x 48 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowany l.g.: BEKSIŃSKI 69
olej, płyta pilśniowa,
98 x 124 cm
Na odwrocie na płycie napis: BEKSIŃSKI | 1973
olej/płyta pilśniowa, 73 x 91 cm
sygn., tyt. oraz dat. na odwrociu: `N2 / BEKSIŃSKI / 2004`
grafika komputerowa/papier, 37,5 x 28,5 cm
sygn. i dat. l. d.: `BEKSIŃSKI 2001` opis nakładu p. d.: `1/50`
odbitka 1 z 50
grafika komputerowa, papier, 39 x 27,5 cm (wydruk); sygn. i dat. u dołu: BEKSIŃSKI 2002 / 5/50
olej, płyta pilśniowa, 70, 5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 81
grafika komputerowa, pianka poliuretanowa, 82 x 82 cm;
sygn. na odwrocie: Beksiński
sygn. na odwrocie: Beksiński
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23 x 18,3 cm;
na odwrocie pieczęci autorskie i pieczęć PTF-u oraz ZPAF-u
olej, płyta pilśniowa, 94 x 90,5 cm (z ramą); sygn. i dat na odwrocie: GÓ / BEKSIŃSKI 97, na odwrocie stempel wywozowy i numer inwentarzowy
olej, płyta pilśniowa
98.5 x 98.5 cm
sygn. na odwrocie: H1 (w ramce) | BEKSIŃSKI | 1997 oraz drukowana nalepka informująca o zasadach konserwacji obrazu.
metal, płyta MDF, 88 x 60 cm
na odwrocie napisy: BEKSIŃSKI / 1960 / WŁASNOŚĆ MARKA PIASECKIEGO / KRAKÓW SIEMIRADZKIEGO 25 M. 16
olej/płyta pilśniowa, 73 x 92 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł na odwrocie: `N 2 / BEKSIŃSKI / 2004`