TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia, papier, 48,4 x 67 cm;
opisana u dołu: Wiejskie podwórko (długopisem)
12/20 (ołówkiem) Jan Tarasin 1976 / 92 (długopisem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia barwna, papier, 69,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JTarasin 08; opisana u dołu: Szkoła przedmiotów 59/77 (ołówkiem)
serigrafia, papier
19 x 20 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin (flamastrem)
olej, płótno
86 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: J. Tarasin / 1965;
opisany na odwrocie: Jan Tarasin / 1965 / "PRZEDMIOTY" / III
serigrafia, papier
44,5 x 56,5 cm (kompozycja)
opisana u dołu: stół gier 8/50 JTarasin 97
serigrafia, papier
38 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 75 (ołówkiem);
na odwrocie napisy autorskie
serigrafia, papier, 36,5 x 25,5 cm (odbitka); sygn. i opisana u dołu: Zamki 17/25 Jan Tarasin 1976 (89)
serigrafia, papier, 19 x 20 cm;
serigrafia, papier
69,5 x 100 cm;
opisana u dołu: Zapisy 34/60 Jan Tarasin 06 (ołówkiem)
litografia barwna, papier
19 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JTarasin 60 (ołówkiem)
serigrafia/papier
48 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jan Tarasin 1976 (89), w l.d. napis: `Gry i zabawy`
tusz pióro, papier kremowy,
30.8 x 40.5 cm
sygnowany p.d.: JTarasin 1981
na odwrocie p.d. napis: Zapisy, 1981
serigrafia, papier
48,4 x 67 cm;
opisana u dołu: Wiejskie podwórko (długopisem) 12/20 (ołówkiem) Jan Tarasin 1976 / 92 (długopisem)
serigrafia, papier
100 x 69,5 cm;
sygn. i opisana u dołu: Wylęgarnia przedmiotów 30/50 Jan Tarasin 2004 (ołówkiem)
Kompozycja V, 1976
serigrafia
wym.: 385 x 270 mm
sygn. długopisem l.d.: J. Tarasin 76.
serigrafia
wym.: 385 x 265 mm
sygn. długopisem p.d.: J. Tarasin 76.
serigrafia
wym.: 385 x 275 mm
serigrafia
wym.: 380 x 265 mm
serigrafia
wym.: 368 x 255 mm
olej, płótno
86 x 73 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Tarasin / 1965; opisany na odwrocie: Jan Tarasin / 1965 / "PRZEDMIOTY" / III