SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier żeberkowy, znakowany, naklejony na tekturę;
16 x 31,6 cm
Sygnowany czarną akwarelą l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura,
wym.: 45,5 x 68,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
16.5 x 32 cm
sygnowana l.d.: A. Setkowicz
16 x 31.5 cm
sygnowana l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie owalny stempel: MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW. BASZTOWA 11.
olej, płótno,
46 x 96 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Na krosnach cztery stemple krakowskiej firmy Iskra & Karmański.
Olej na płótnie 46 x 94 cm
Sygnowany l.d. - "A. Setkowicz"
gwasz, papier, 60 x 38,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz 1907
olej, płótno naklejone na tekturze,
25 x 32,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 48 x 72 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz 918
olej, płótno naklejone na tekturę, 48 x 96 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę,
43 x 50 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno;
34,5 x 49,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier naklejony na tekturę,
32,5 x 67,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier (Ingres) naklejony na tekturę,
15,5 x 31,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier,
15 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, olej, tektura, 35 x 70 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno naklejone na tekturę;
47,4 x 96,5 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: A. Setkowicz