DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygn. p.d.: Dominik;
na odwrocie napisy autorskie: T. DOMINIK 1994 / OLEJ PŁÓTNO 81 x 81 / ALASKA
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, papier,
27,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: Graf. Komputerowa Pejzaż T. Dominik 1997 (ołówkiem)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, papier,
opisana u dołu: Graf. Komputerowa Pejzaż T. Dominik 1996 (ołówkiem)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
65 x 81 cm
sygnowany p. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 65 x 95 cm;
sygn. l.d.: Dominik;
na odwrocie napisy autorskie: 65 x 95 AKRYL / PEJZAŻ V 1984
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, 1 egz., 27x28,5 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
KOMPOZYCJA ZE SŁOŃCEM, 1970 - 1980
akryl, płótno,
56.5 x 76 cm
sygn. l.d.: Dominik;
na odwr., na płótnie sygn.: T. DOMINIK | T. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 46 x 55 cm, sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 69,5 x 86 cm;
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 80 x 79,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej na płótnie, 65 x 92 cm,
sygnowany p.d. "Dominik" oraz na odwrocie (na płótnie) "Dominik 2002 / ol. pł. 65 x 92 / Pejzaż"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, wym. 54 x 73 cm;
sygn. p.d.: "Dominik"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, papier 22 x 29 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: T. Dominik 1999;
napis l.d.: Grafika komputerowa; śr. d.: Kwiaty
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt barwny, papier,
23,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : T. Dominik 1958 (ołówkiem)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
74.5 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura czarnym flamastrem: DOMINIK 1975 | AKRYL PŁ.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
36 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Dominik 1992 (ołówkiem)