LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, piórko, ołówek, papier,
34 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: Lebenstein, opisany p. d.: Ministrele
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz lawowany,
52 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein 69
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz/papier milimetrowy,
41,5 x 29 cm
sygnowany l. d.: `LEBENSTEIN`
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis/papier,
43,5 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz/papier,
43 x 33 cm
sygnowany i datowany p. d.: `LEBENSTEIN 62`
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz/papier,
58,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `LEBENSTEIN 59`
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno;
65 x 54 cm
sygn. l.d. Lebenstein 89
na odwrocie: napis autorski: Lebenstein/ "Mignardises" 1989/ format 15 F
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela, papier,
63 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 74
napis autorski na odwrocie: Lebenstein/ 1974/ "Tzere"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz lawowany,
52 x 74 cm;
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein 69
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
68,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), l. d. nr: 62/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat.l.d.,
akwarela, tusz, papier milimetrowy,
28x40.5 (w św.p-p) cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia;
wym.: 430 x 330 mm;
sygn. oł. p.d.: Lebenstein; numerowana oł. l.d.: 49/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Majors dream: The earth from which man has vanished, 1974
Litografia;
wym.: 670 x 480 mm (w świetle ppartout);
sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74; odbitka autorska.
Odbitka próbna (czarno-biała) grafiki do teki G. Orwell "Folwark zwierzęcy", 1974. Rzadkie.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Construction of the first windmill: the pigs take it easy, 1974
Litografia;
wym.: 665 x 485 mm (w świetle ppartout); sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74; odbitka autorska. Odbitka próbna (czarno-biała) grafiki do teki G. Orwell "Folwark zwierzęcy", 1974. Rzadkie.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety - radiografia, 1973
Litografia barwna;
wym.: 430 x 360 mm;
sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73; numerowana oł. l.d.: 99/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety - studium aktu, 1973
Litografia;
wym.: 700 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73; numerowana oł. l.d.: 39/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); l. d.: 85 /150 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, akwarela/papier, 67 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Lebenstein 88`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `LEBENSTEIN 60`
opisany na odwrociu
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, papier milimetrowy;
27 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 63