HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Fragment z tryptyku VITA SOMNIUM BREVIS 1928
autolitografia; wym.: 17 x 13,5cm
olej/tektura, 33,5 x 33,5 cm
sygnowany p.d.: `Wlastimil Hofman`
olej/tektura, 54,5 x 42 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wlastimil | Hofman | 1968`
Profil mężczyzny z wąsami, 1955
długopis, papier; 23 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. monogram wiązany: 12 XI WH 55
olej, płyta; 48 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1963