SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier, 15,5 x 31 cm;
sygn. p.d.: A.Setkowicz;
Olej, płótno; 40,5 x 65,7 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Na krosnach obrazu pieczątki: na górnej i dolnej listwie - SKŁAD PAPIERU | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW, BASZTOWA 11
na prawej listwie fragment nalepki -
JANA LEŚNIAKA | Kraków, Rynek główny 11
na lewej i prawej fragmenty pieczątek - ISKRA KARMAŃSKI | KRAKÓW
Akwarela, papier; 15 x 29,7 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, gwasz, papier; 35,5 x 48,7 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz 920
Akwarela, papier; 30 x 46,7 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno,
45 x 94 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Na krośnie czerwony stempel: SKŁAD PAPIERU | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW. BASZTOWA 11
olej/płótno, 32 x 53 cm
sygnowany i datowany l. d.: `A. Setkowicz 916`
olej/tektura, 27 x 37 cm
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`
na odwrocie papierowa naklejka: `ALEKSANDRA THOMAS | POZNAŃ, ul. Nowa Nr 5 | Salon Sztuki`
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno; 34,5 x 49,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
akwarela/papier, 15 x 29,8 cm
akwarela/papier, 16 x 32 cm
akwarela/papier, 16,3 x 32 cm
olej/płótno naklejone na tektura, 48 x 96 cm
akwarela, papier, 28 x 47 cm;
sygn. l.d.: A.Setkowicz.
akwarela, papier, 16 x 30,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier naklejony na tekturę,
16 x 32 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel: GRUPA MALARZY POLSKICH / W KRAKOWIE, z nr 45 i tytułem: Pogawęda
Akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 16 x 31,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Na odwrociu: owalny stempel R. ALEKSANDROWICZ - MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH KRAKÓW BASZTOWA 11
16 x 32 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel: GRUPA MALARZY POLSKICH /
W KRAKOWIE, z nr 45 i tytułem: Pogawęda