LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,70 × 50 cm
sygn. i dat. ołówkiem w l. g.: Lebenstein 73 96/100/"Susanne"
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, gwasz, pastel, tusz, piórko, papier;
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 88
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela/papier, 57 x 39 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Lebensztajn 1957`
Estymacja: 13 000 - 18 000
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, długopis, papier milimetrowy; 52,5 x 40 cm w świetle oprawy
sygn. p.d. Ołówkiem Lebenstein 1936
Estymacja: 7000-9000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Postacie fantasmagoryczne, 1962
pióro, tusz, akwarela, collage, papier;
20 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Lebenstein 55.62 (długopisem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier milimetrowy, 41x57.5 cm (w świetle passe-partout )
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis/papier, 44 x 24,8 cm
sygnowany i datowany długopisem l.d.: `Lebenstein 62`, p.d.: `Paryż 15.9.63 Andrzejowi Jan`
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, kredka, pastel/papier, 51 x 42 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Jan Lebenstein 1971 Pigalle`
Estymacja: 18 000 - 24 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwa, papier; 50 x 69 cm w świetle ramy
Numerowany i sygnowany ołówkiem p.d.: 63/100 Lebestein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis, papier fakturowany,
kremowy złożony z czterech części;
33,5 x 28 cm (w świetle oprawy)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz, akwarela, papier; 49,5 x 35,5 cm,
Sygnowana l.d.: figure"; p.d.: Lebenstein 62
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z CYKLU FOLWARK ZWIERZĘCY, 1974
Litografia barwna, papier; 49,5 x 70,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowana i numerowana ołówkiem l.d.: 69/100, p.d.: Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
4 Tonda- Ilustracja do folwarku zwierzęcego, 1974
Litografia barwna; 70 x 50 cm
Sygn ołówkiem: p.d. Lebenstein 74 l.d. 85/100
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Maitresse de Maison z teki Carnet Incomplet, 1966
Litografia barwna, papier; 32 x 40 cm
Sygn ołówkiem p.d. Lebenstein 66, l.d. 74/80
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Olej, akryl, płótno; 80 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: LEBENSTEIN/ 1974/ Radiographic portrait".
Na odwrocie nalepka: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych - Zachęta, Warszawa z opisem obrazu z nr kat. 124
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pióro, tusz, akwarela, papier-collage;
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. l.d.
akwarela, tusz, papier milimetrowy
27.5x40 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm
opisany na odwrocie: `Reptile | Lebenstein | 1974 | acrylique et huile`
na odwrocie naklejka z wystawy w Galerii u Jezuitów
oraz naklejka wystawowa Galeria u Jezuitów, Poznań
Estymacja: 90 000 - 100 000 zł
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. p.d.
41.5x59