EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel, papier, 62 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. - 2001 Stasys
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, karton,
69 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. - Stasys, na odwrocie napis - kat. 227 / Stasys / "Twarz Starca" / 69 x 43 / pastel, Rok 1992 / exponowano w Stokholmie w 1995 w gal. Sotheby`s
pastel na papierze, 57 x 44,5 cm
sygnowany p.d.: "94/Stasys"
pastel, 42,5x29,5 cm
akwaforta, akwatinta kolorowana, 15 x 12 cm
akwaforta, akwatinta, 15 x 12,2 cm
gwasz na kartonie, 18,5 x 13 cm
sygnowany p.d.: "Stasys"
cena wywoławcza: (zakupu 600)