OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Portret Juliana (Czarodziejski flet)
akryl, płótno, 44 x 32.5 cm; sygn. l. d.: Olbiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Projekt scenografii do Don Giovanniego 2002
akryl, płótno; 64 x 80,5; sygn. p. d.: Olbiński
olej, płótno, 101,5 x 76 cm; sygn. l.d.: Olbiński
na odwrocie: nalepka z wystawy monograficznej w
Muzeum Narodowym w Kielcach, 18 XI 2000 - 11 II 2001
NIC WSPÓLNEGO Z EWOLUCJA ZNACZEN, 2002
akryl, plótno, 76 x 50,5 cm; sygnowany u dolu z prawej: Olbinski
Zanik zamierzonego motywu 1998
węgiel, papier, 73 x 51 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: Olbiński
Bibl.: Rafał Olbiński, Katalog wystawy, Muzeum Narodowe w Kielcach, Pałac Biskupów Krakowskich, 18.11.2000-15.02.2001, Kielce 2000, ss. 62,63.
serigrafia barwna, 90/200, papier, 82 x 57 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Olbiński
akryl, płótno, 50 x 78 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Bibl.: Rafał Olbiński, Ktalog wystawy, Muzeum Narodowe w Kielcach, Pałac Biskupów Krakowskich, 18.11.2000 15.02.2001, Kielce 2000, ss. 32, 33.
węgiel, papier, 51 x 73 cm, (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: Olbiński
akryl, płótno, 72 x 58 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Bibl.: Rafał Olbiński, Katalog wystawy, Muzeum Narodowe w Kielcach,
Pałac Biskupów Krakowskich, 18.11.2000-15.02.2001, Kielce 2000, ss. 24,25.
serigrafia barwna, odbitka autorska, 46 x 66 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Olbiński, w l. d. napis: ea
ODWROTNOŚĆ SENTYMENTALNYCH AMBICJI
akryl, płótno, 70 x 55 cm;
sygn. l.d.: Olbiński
Print, papier
59 x 79 cm