MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, gwasz, 34 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Rafał Malczewski
na odwrocie: nalepki Dominion Gallery z Montrealu (trzy) oraz
Gian Carlo Biferali Fine Art, Montreal.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
33 x 48.5 cm
sygnowana l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, sklejka
80 x 64 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 65,5 x 100 cm;
sygnowana po lewej stronie u dołu: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, gwasz, na podrysowaniu ołówkiem, papier, 25 x 20 cm (w świetle oprawy)
napis autorski u dołu: Mussolini z zielonym cyckiem/ maj 1929/ Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, karton, 36 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na kartonie, 49 x 33 cm (w świetle p-p)
sygnowana l.d.: "Katowice 19. 1935/ Rafał Malczewski/ Staw..."
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Zaprzęg na śnieżnej polanie, po 1942
akwarela, papier,
37 x 56 cm
sygnowana p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na kartonie, 69 x 100 cm
na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego - biegłego sądowego w zakresie dzieł sztuki, potwierdzająca autentyczność pracy oraz pieczęć krakowskiego zakładu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 44,5 x 30,5 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d. - Rafał Malczewski. / Canada Febr 1943
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno,
60 x 73.3 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)