DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek, ołówek, papier,
18 x 24 cm (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
długopis, papier, 30 x 54 cm;
sygn. i dat. p.d.: Pani Joannie Puchacz Jan Dobkowski 4 - XI. 2001 r.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
flamaster, 21 x 29,7 cm,
sygnowany oł. p.d. "Dobkowski 70."
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
flamaster, 42,2 x 29,5 cm,
sygnowany flamastrem p.d. "Dobkowski 11.8.71."
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
flamaster, 41,8 x 30,4 cm,
sygnowany oł. p.d. "Jan Dobkowski 1971."
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu Orgie i tańce rytualne, 1990
ołówek, papier, 45 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1990
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 147 x 114 cm
sygnowany i datowany p. d.: `JAN DOBKOWSKI 1997-
98`; na odwrocie napis: `Jan Dobkowski | "Milos" 1997-
98 | akryl | 146 x 114 cm`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
cienkopis, papier,
29,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1-IX-2001 r.; l.d.: Pani Joannie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
z cyklu "Karnawał w Rio", akryl,
płótno, 130 x 114 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski /"KARNAWAŁ W RIO XXXII"
2005 ROK / ACRYL / 130 cm x 14 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
80 x 60 cm
na odwr., na płótnie napis: Jan Dobkowski | " EMOCJA" 1971 | OLEJ | 80 cm x 60 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu: Uniwersum III, 1992 r.
akwarela, 48 x 63 cm, sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu: Uniwersum LVI, 1995 r.
akwarela, 48 x 63 cm, sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Pląsająca Aspronossi, 1997-2000
akryl, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1997-2000 ROK;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno, 24 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrociu
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno, 24 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrociu
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 145, 5 x 114 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000-02 ROK, opisany na odwrociu
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1997 - 99
na odwrocie napisy autorskie:
Jan Dobkowski / IOS 1997-99 rok / akryl / 160 x 130
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 146,5 x 114,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1997-98, na odwrocie napisy autorskie: Jan Dobkowski / "MILOS" 1997-98 rok / ACRYL / 146 cm x 114 cm; w załączeniu katalog z wystawy w Australii z dedykacją