EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel, papier,
62.5 x 47.5 cm
sygnowany p.d.: stasys
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODNIESIENIE SKRZYDEŁ, 1996 r.
Pastel na papierze 58,5 x 73,5 cm
Sygnowany p.d. - "1996 / Stasys"
Pastel na tekturze 51 x 53 cm
Sygnowany p.g. - "Stasys"
Opisany na odwrocie - " Stasys / "PARIS" / pastel / 2001 / 51 x 53 cm"
Tempera na papierze 21 x 15,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
Opisany na odwrocie - "Stasys Eidrigeviius / Biała chustka / tempera / 1981"
Tempera na papierze 21 x 16,5 cm
Sygnowany p.d. - " Stasys 1982"
Opisany na odwrocie - "Stasys Eidrigeviius / Preludium / tempera / 1982 / 21 x 16,5"
pastel, papier, 63,5 x 40,5 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Stasys
pastel, papier, 48 x 63 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: Stasys 1992
pastel, papier, 43,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: Stasys
pastel, papier
47 x 61 cm
2001 r.
Fotografia 175 x 120 cm
Pastel na papierze 64 x 49 cm
Obraz opisany na odwrocie
sygn. dat. p.d.
pastel, papier 39x29 (w świetle passe-partout )
pastel, papier, 63 x 47 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: 1999/Stasys
1998 r.
Pastel na papierze 75,5 x 60 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
L.d. podpis "Paris 1998"
Obraz opisany na odwrocie
pastel, 30x38 cm
1998 r.
Pastel na papierze 64,5 x 49,5 cm
Sygnowany i datowany p.d. - "98 Stasys"
Obraz opisany na odwrocie