KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura,
34 x 48 cm,
sygn. p.śr.: A. Karpiński
olej, deska
40 x 56 cm
sygn. l.d. A. Karpiński / 1923
olej, tektura;
39,5 x 31 cm
sygn. p.śr. A.Karpiński/ 1898
Na odwrocie: mal. a.karpiński/ 1sza praca olejna w Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie/ [?] mal. prof. Unierzyskiego
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, tektura,
54 x 40 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński / 23? (ostatnia cyfra słabo czytelna).
PORTRET DZIEWCZYNY Z PERŁĄ, 1920
pastel,
63,5 x 53 cm,
sygnowany po prawej "AKarpiński 1920"
olej, tektura,
38 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Na odwrocie odręczny, autorski napis: Róże żółte/ mal./ A. Karpiński/ Kraków
mężczyzna klęczacy i popiersie kapłana
ołówek, papier,
15 x 14 cm (w świetle oprawy, każdy);
sygn. p. d.: A.Karpiński oraz A. Karp
olej, tektura,
35 x 50 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński;
na odwrocie napis autorski: "Tulipany" / mal A. Karpiński / Kraków
POLNA DROGA W OKOLICY BRONOWIC MAŁYCH, 1905
Olej, deska;
16 x 22,3 cm
Sygnowany p.d.: aKarpiński (sygnatura przetarta i bardzo słabo czytelna)
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: Polna droga w okolicy | Bronowic Małych | mal. aKarpiński - r. 1905. Poniżej orzeczenie Leszka Ludwikowskiego.
Olej, tektura;
wym.: 30 x 33,5 cm;
sygn. p.b.: A. Karpiński. Na odwrocie: "Nasturcja" / mal / A. Karpiński / w Krakowie.
Portret Wiktorii Samowicz Świątkowskiej
olej, tektura,
70 x 59,5 cm;
sygn. z prawej A. Karpiński / 1950. r.
Na odwrocie napis autorski: A. Karpiński / Kraków / Floriańska 19
olej, tektura,
35 x 50 cm
sygn. l.d.: A. Karpiński
olej, tektura,
34,5 x 50,5 cm
sygn. p.d.: A. Karpiński
Kabaret Lapin Agile w Paryżu, 1907
olej, tektura,
46,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński.
Na odwrocie napisy: rue Montmartre / w Paryżu/ "Lapin agile" / mal. A. Karpiński/ 1907
ołówek, papier,