OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
litooffset, 6/25, 29 x 38 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia barwna, papier,
61,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, numerowany l.d.: AP 26/35
Don Giovanni - projekt plakatu
serigrafia barwna, papier,
50,5 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński, numerowany l.d.: 141/200
limited edition lithograph AP 20/35
size: 104.1 x 74.6 cm
Projekt do plakatu festiwalu Jazz Jamboree, 1989
olej, płótno naklejone na tekturę,
30 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: R. Olbiński R
akryl, płótno, 103 x 76 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
akryl płótno, 88 x 68 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
akryl, płótno, 76 x 50,5 cm;
sygn. l.d.: Olbiński
litografia, 73 x 71 cm
litooffset, AP 15/35, 69,5 x 66 cm, sygn.
rysunek, ołówek, papier,
67,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: OLBIŃSKI
akryl, płótno,
78 x 56 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
litooffset, AP 2/35,
96 x 67 cm,
sygn.
Projekt scenograficzny Podróż do Reims, 2002
akryl, płótno, 55 x 71 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
serigrafia AP 18/25
67x44 cm
Projekt scenograficzny do opery Rossiniego Podróż do Reims 2002
akryl, płótno, 55 x 70; sygn. p. d.: Olbiński
kredka, papier,
68.5 x 53 cm
sygn. l.d.: Olbinski