TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Litografia;
wym. komp.: 384 x 273 mm (plansza 582 x 400 mm);
sygn. oł. p.d.: . J. Tarasin 1977/96; odbitka z 1996.
cena wywoławcza: Wykup abonament
zbiór 76 plansz - serigrafii sygnowanych ołówkiem,
zebranych w albumie opatrzonym stroną tytułową i wstępem:
"Jan Tarasin. Serigrafie i teksty 1974-1983";
z dedykacją odręczną autora z 1991 r.
ołówek, papier, 18,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: Jan Tarasin / 19 XII 2003 / Warszawa
serigrafia, papier, 38,8 x 26,8 cm (w św. oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin (ołówkiem)
ołówek, papier,
29 x 21,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. wraz z dedykacją: Pani Joannie/ na pamiątkę/ Jan Tarasin/ 19. XII 2003/ Warszawa
długopis, papier,
13,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2002 Jtarasin
Olej, płótno;
81 x 73 cm
Sygnowany p.d.: J. Tarasin 74
Na odwrocie napis autorski: JAN TARASIN | "MAGAZYN I" | 1974
SERIGRAFIA BARWNA, PAPIER,
100 X 70 CM;
SYGN. P. D.: JAN TARASIN 2004, OPISANY L. D. I POŚRODKU: WYLĘGARNIA PRZEDMIOTÓW 30/50;
serigrafia barwna, papier,
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004, opisany l. d. i pośrodku: Wylęgarnia przedmiotów 30/50
serigrafia barwna, papier,
70 x 100 cm;
opisana u dołu: Szkoła przedmiotów 77/77;
sygn. p. d.: JTarasin 08
Cezar Balbinos i komandosi, 1976
serigrafia, papier szary,
38,2 x 27 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 76 (ołówkiem);
Na odwrocie napis autorski: Jan Tarasin/ Cezar Balbinos i komandosi/ 1976 (ołówkiem)
serigrafia, papier,
40 x 30 cm,
sygn. p.d.: JTarasin` 90
olej, płótno
100 x 70 cm.
sygn. l.d. J. Tarasin
olej, płótno
138 x 96 cm
sygn. i dat. l.d. Jan Tarasin
akwarela, tusz/papier,
55 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Tarasin 96`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Tarasin 96 | Fragment`
gwasz, papier,
39,8 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 07
serigrafia barwna, papier,
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004, opisany l. d. i pośrodku: Wylęgarnia przedmiotów 30/50;
serigrafia, papier szary,
38,2 x 27 cm;
Na odwrocie napis autorski: Jan Tarasin/ Cezar Balbinos i komandosi/ 1976
(ołówkiem)
serigrafia barwna, papier,
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: JTarasin 08
olej, płótno;
63 x 73 cm
sygn. na odwrocie: JAN TARASIN 2001/ "NIEBIESKA PRZESTRZEŃ"