KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej/tektura, 50 x 70 cm
sygnowany p. d.: `a. karpiński`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany p. śr.: `a. karpiński`
Odwrocie: opisany odręcznie na odwrocie: `astry` wym. 35 x 50 | mal a. karpiński | Kraków (?) | 1939` oraz dwie pieczątki autorskie
Portret Pani Kossakowej (Elżbieta Kossakowa), 1945 r.
olej/tektura, 101,5 x 69,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Karpiński | 1945`
Martwa natura z kwiatami, 1945 r.
olej/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p. śr.: `a. karpinski | 1945`
PORTRET AKTORKI JANINY ZARZYCKIEJ MAYBAUM, po 1900
gwasz, akwarela na papierze,
37,5 x 26,5 cm
w świetle passe-partout,
sygnowany pośrodku po lewej A. Karpiński"
Olej, tektura;
33 x 69 cm
Sygn. p.d. a.karpiński
Na odwrocie odręcznie: martwa natura/ owoce/ a.karpiński/ Kraków oraz trzy pieczęcie: A.KARPIŃSKI/ Kraków, ul. Floriańska 19
Zbliżająca się jesień (Widok na planty), 1945
Olej, płótno;
60 x 70 cm
Sygn. p.d. a.karpiński/ 1945
olej, karton, 33 x 47,5 cm,
sygn. l.śr.: A. Karpiński
Portret Bronisławy Kumanieckiej
gwasz, akwarela/papier,
48 x 63,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `a.karpiński`
olej, tektura,
38 x 50 cm;
sygn. z lewej: aKarpińskiNa odwrocie odręczny, autorski napis: Róże żółte/ mal./ A. Karpiński/ Kraków
MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI RÓŻAMI I ZŁOTĄ WAZKĄ
Olej, tektura;
34 x 97,5 cm
Sygnowany p.d.: aKarpiński
PORTRET PANNY E., 1928 - 29 R.
olej/tektura,
80 x 52 cm
sygnowany p. śr.: `a karpiński`
ODWROCIE: opisany odręcznie na odwrocie
olej, tektura,
36,5 x 52 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Na odwrocie napis autorski: Róże/ mal. A. Karpiński/ Kraków.
olej, tektura,
34.2 x 49.5
sygn. po lewej: A. Karpiński
olej, tektura,
49.5 x 64.5
sygn. po lewej: AKarpiński (inicjały wiązane)
Martwa natura z żółtymi różami
olej, tektura,
35 x 99,5 cm
sygn. śr.d.: A. Karpiński
olej, tektura,
47,5 x 59,5 cm
sygn. śr.d.: A. Karpiński
Na odwrocie numery ołówkiem: 4787, D 847/57600