BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
akryl, płyta
121 x 79 cm
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1973
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płyta;
73 x 88,5 cm
Sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI 76
flamaster/papier, 31 x 21 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `BEKSIŃSKI 88`
Estymacja: 4 000 - 5 800
olej, akryl/płyta pilśniowa,
135 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `YŁ | BEKSIŃSKI | 1997`
Estymacja: 60 000 - 80 000
olej, akryl/płyta pilśniowa,
85 x 71 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI | 1981`
Estymacja: 50 000 - 70 000
olej, płyta pilśniowa,
86 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974
grafika 3/60
43,5 x 33 cm
grafika 3/60
43,5 x 33 cm
grafika komputerowa, papier, 42,5 x 59,5 cm (wymiar odbitki);
sygn. i dat. p. d.: Beksiński `98; numer odbitki: 5/25; tytuł l. d.: PO136
akryl, płyta
85,5 x 71,5 cm
sygn. i dat. na odwrociu: BEKSIŃSKI 1981
olej, płyta pilśniowa,
86 x 73 cm;
grafika komputerowa, papier, 44,5 x 59 cm; sygn. i dat. p. d.: Beksiński 98;
numer odbitki pośrodku u dołu: 2/25; tytuł l. d.: PO234
Olej, płyta;
wym.: 73 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1974/Kraków - Polska oraz pieczątki kolekcjonerskie.
tusz/papier,
29 x 20 cm (w świetle passe-partout),
opisany w prawym górnym rogu: 10.11.59,
z kolekcji Galerii Piekary, Poznań
heliografia/papier,
38 x 28,5 cm(w świetle passe-partout)
datowany na odwrociu ołówkiem: `luty 1959`, poniżej pieczęć autorska: `ZDZISŁAW | BEKSIŃSKI`
Estymacja: 18 000 - 24 000 zł
grafika komputerowa/papier,
29 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `BEKSIŃSKI 2001`,, p. d.: `3/50`
Estymacja: 1 600 - 2 500 zł
heliografia, brom, papier, 39 x 29 cm,
dat. i pieczęć autorska na odwrocie,
unikat
vintage print
Wystawa: "Zdzisław Beksiński. Prace na papierze 1957-1962" Państwowa Galeria Sztuki, Sopot (2004). Praca publikowana także w katalogu wystawy. Proweniencja: zbiory Marka Piaseckiego.