EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
sygnowany, datowany p.d.
ołówek, papier
35x25
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
150x120 cm
tempera, papier, 28 x 16,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : Stasys/1983
Pastel na papierze 42,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys
Sygnowany p.d. - "Stasys"
tempera, papier,
26,5 x 20 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Stasys
EX LIBRIS GRĄëINOS DIDELYT?S 1976 r.
Akwaforta, akwatinta na papierze 12,3 x 8,7 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
EX LIBRIS LIUCIJOS (SINKIEWICZ) 1976 r.
Akwaforta, akwatinta na papierze 12,5 x 10,6 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
Pastel na papierze 39,5 x 30 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys 93"
Obraz opisany na odwrocie
pastel, papier 54 x 72 cm w świetle passe partout
sygn. p.d.: Stasys
Ex libris Marie-Rose de Lanque-Theunis
sygn. p.d.
akwaforta, akwatinta
7x7.2
Akwaforta, akwatinta na papierze 22 x 20 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
Nakład - 6/50
Literatura - Stasys 50, katalog wystawy, red. Józef Grabski, Kraków 1999,poz. kat. 51
EX LIBRIS MIROSŁAWA ARENS, 1983 r.
Akwaforta, akwatinta na papierze 11,2 x 9,1 cm
Sygnowany p.d. - "Stasys"
Nakład - 10/50
Literatura - Stasys 50, katalog wystawy, red. Józef Grabski, Kraków 1999,poz. kat. 271.
Kredka woskowa na papierze 29,5 x 20,5 cm
Sygnowany p.d. - "1993 Stasys"
pastel, papier,
29,8x42 cm
pastel, papier, 62,5 x 46 cm (w świetle passe-parout);
sygn. i dat. p. d.: Stasys 98