KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej/tektura,
32,5 x 97,5 cm
sygnowany l. śr.: `a. karpiński`
ESTYMACJA 20 000 - 28 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z żółtymi różami
olej/tektura,
45 x 68 cm
sygnowany p. śr.: `a. karpiński
ESTYMACJA 15 000 - 20 000
olej, tektura,
48 x 68 cm,
sygn. p.d. śr.: a. Karpiński
Olej, tektura;
wym.: 36 x 51 cm;
sygn. p.d.: A. Karpiński oraz opis autorski na odwrocie.
Olej, tektura;
wym.: 35 x 50 cm;
sygn. p.d.: A. Karpiński; na odwrocie tytuł,
sygnatura i pieczątka autorska.
Olej, tektura;
wym.: 50 x 70 cm;
sygn. l.śr.: AKarpiński oraz na odwrocie.
Olej, tektura;
20,5 x 35 cm
Sygn. p.d. a.karpiński
Olej, tektura;
36,5 x 52 cm
Sygn. p.d. a.karpiński 38
Olej, tektura;
27 x 50,5 cm
Sygn. l.d. a.karpiński
Na odwrocie napis autorski i dwie pieczęcie: A.KARPIŃSKI/ Kraków, ul. Floriańska 19
Olej, tektura;
80 x 52 cm
Sygn. p.śr. A Karpiński.
Na odwrocie opis autorski
Martwa natura z bukietem nasturcji
Olej, tektura;
35 x 50 cm
Sygn. p. śr. a.karpiński
Na odwrocie: "Nasturcya", mal. a.karpiński/ - Kraków ul. Floriańska 19
Oraz dwie pieczęcie: A.KARPIŃSKI/ Kraków, ul. Floriańska 19
olej, płótno,
73 x 77 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński / 1929
na odwrocie nalepka z Instytutu Propagandy Sztuki z informacjami o pracy oraz nalepka z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z Krakowa, ul. Św. Jana L. 3 z 1936 r. z numerem 8809.
olej, tektura,
36 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
na odwrocie napis autorski: ?Róże"/ mal. A. Karpiński/ w Krakowie w r 1936
olej, tektura,
32,5 x 63,5 cm
sygn. śr.d.: A. Karpiński
Stan zachowania: tektura lekko sfalowana.
Róże w wazonie i porcelanowy talerzyk
olej, tektura,
34 x 48 cm;
sygn. z lewej: a. Karpiński.
ok. 1946 r.
Na odwrocie opis autorski: W. P./ Studium z natury/ mal. A Karpiński/ Kraków Floriańska [...] oraz nalepka Salonu Obrzaów i Dzieł Sztuki, L. Błasiak, z dopisanym nr inwentarzowym 222/46/0
Martwa natura z figurką, 1941 r.
olej/tektura, 72 x 66 cm
sygnowany i datowany l. śr.: `a.karpiński 1941`