GAWLIK Rafał (ur. 1989)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej, płótno, 50x70 cm kompozycja, 52,5x72,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: R. Gawlik
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawie
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej, płótno, 38 x 55 cm; w oprawie: 43 x 60 cm
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
olej, płótno, 50 x 70 cm, praca w oprawie
GAWLIK Rafał (ur. 1989)
suchy pastel, papier, 49 x 69 cm,
sygn. p.d.: R.G. `15