BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płyta, 120 x 85 cm,
sygn. na odwrocie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płyta, 120x85 cm
opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA "MATERIA I" 2009 r. olej na płycie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
Martwa natura ze skrzynką, 2011
olej, płótno, 130x115 cm
opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2011 R. "MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ" 130X115cm olej na płótnie
BOROWIECKA Martyna (ur. 1989)
olej, płótno, 115 x 120 cm,
sygn. na odwrocie; 2013