BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
akryl, olej, spray/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany p.g.: 'BREWKA'
na odwrociu opisany: 'BREWKA | "BIG CITY LIFE" | WARSZAWA 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
olej, akryl, spray na płótnie, 120 x 120
akryl, spray na płótnie, 150 x 150 cm
Olej akryl na płótnie, 116 x 200 cm
Olej, akryl na płótnie, 150 x 150 cm
Akryl, spray na płótnie, 120 x 200 cm
Akryl, spray na płótnie, 150 x 180 cm
Akryl, spray, na płótnie 130 x 100 cm
Akryl, spray, na płótnie 150 x 100 cm
Akryl na płótnie, 160 x 120 cm
Akryl na płótnie, spray, 170 x 150 cm
Oczko mu się odlepiło. Temu misiu, 2016
Akryl na płótnie, 150 x 100 cm
Olej na płótnie, 115 x 105 cm
akryl, spray, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. p.d. znakiem autorskim BREWKA oraz opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 120 cm
akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.g. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
olej/akryl na płótnie, 120 x 180 cm
akryl, płótno, 100x120 cm
sygn. l. d.: BREWKA, opisany na odwrocie: "KOBIETA W KAPELUSZU" WARSZAWA 2015 BREWKA