SMOLIK Dominik (ur. 1982)
NARCISSUS AT THE SPRING , 2019
akryl na płótnie, 125 x 140 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Entre las sombras moradas de los arboles, 2019
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Blackbird singing in the dead of night, 2019 r.
akryl/płótno, 125 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "BLACKBIRD | SINGING IN THE | DEAD OF NIGHT" | AKRYL / CZARNE | PÓŁTNO LNIANE | 125 X 140 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
En las profundidades del agua, 2019
akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn.na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La Fauna de la Tarde III, 2019
akryl/płótno, 120x140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrociu
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "WARSZAWA | W RÓŻACH" | AKRYL / PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 CM | KRAKÓW MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La fauna de la tarde III, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 140 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "LA FAUNA | DE LA TARDE III" | Dominik | Smolik | KRAKÓW MMXIX | AKRYL/PŁÓTNO | 120 X 140 CM"'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 140
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik "Underwater flowers" Kraków 2019 r.'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygnowany na odwrociu: ‘Dominik, Smolik, KRAKÓW MMXIX, DOMINIK, SMOLIK, "AURORA”, AKRYL, PŁÓTNO, 120 x 140 CM’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)