KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100 x 80 cm
olej, spray, technika mieszana/płótno, 140 x 140 cm
olej, emalia ftalowa na płótnie 160x100
olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x160 cm
olej, emalia olejno ftalowa/płótno, 90 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Infinitum Gloriae" 2017'
olej, emalia olejno-stalowa, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016
olej, płótno, 130 x 120 cm
sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno-ftalowa, płótno
110x110 cm
sygn. na odwrociu
100x80 cm
olej na płótnie, 150x100cm
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Don't wake me up" 2017'
olej, emalia ftalowa na płótnie, 100x140 cm
olej na płótnie, 130x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny Arou - sin_G 2016’
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 100x150 cm
Olej, emalia ftalowa na płótnie, 130 x 150 cm
sygn. na odwrociu
olej, emalia olejno - ftalowa, płótno
120x80 cm