GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika własna, płótno, 80 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl/płótno, 50 x 65 cm
na odwrociu opisany: `CALIMOCHO | OLGI | GRALEWSKIEJ | KRK | 2014`
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. p.d.: OLGI oraz na odwrocie
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 60 x 51 cm,
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika mieszana/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Olgi`
na odwrociu opisany
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika własna, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Olgi oraz na odwrocie: Olgi Gralewskiej 2014 r. KrK ROZMOWA O KACZKACH
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 40 x 80,
sygn. na odwrocie
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: Olgi 2013 r. oraz na odwrocie
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika własna, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.d. Olgi 2013r. oraz na odwrocie
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 46 x 55 cm; 2013
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d. Olga 12, na odwrocie: Olgi Gralewskiej A.D. 2012
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Olgi 2013r. oraz na odwrocie: Olgi Gralewskiej A.D.2013 KrK Outsider
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Olgi oraz na odwrocie: Olgi Gralewskiej "SADE" Ad.2013 KrK
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Olgi | 2013`
na odwrociu opisany: `Olgi | GRALEWSKIEJ | A.d. 2013`
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Olgi Gralewskiej `12 oraz na odwrocie;
obraz nominowany do Konkursu na ARTist Crown Winner
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
Akryl na płótnie
60x70 cm
Sygnowany p.d.: Olga `13 i opisany na odwrocie: Olgi Gralewskiej/Ad. 2013 Krk./ "Odprysk Nieba"
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
Akryl, płótno, 50 x 60 cm, 2012
sygn. na odwrocie Olgi Gralewskiej oraz opis autorski.
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
Technika mieszana, płótno, 60 x 72 cm, 2012
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn.p.d. Olgi Gralewskiej` 12, opisany na odwrocie: Olgi/ GRALEWSKIEJ/AD.2012
GRALEWSKA Olga (ur. 1989)
akryl/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany p.d.: `Olgi Graleskiej 2012`
na odwrociu opisany: `Olgi | Gralewskiej | 2012 II`