BUTKOWSKA Agnieszka (ur. 1986, Kętrzyn)
Z cyklu `Miejskie horyzonty`, 2013 r.
akryl/deska, 34 x 86 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA BUTKOWSKA, Z CYKLU MIEJSKIE HORYZONTY 2013`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 61 x 81 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGNIESZKA BUTKOWSKA`
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu sygnowany: `AGNIESZKA BUTKOWSKA`
olej, płótno, 100x100 cm,
sygn. na odwrocie: "O ZMIERZCHU" sierpień 2013 Agnieszka Butkowska
olej/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: ``SPACER Z PSEM` Agnieszka Butkowska 2013`
akryl, olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA BUTKOWSKA `MGLISTY PORANEK` 2013`
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA BUTKOWSKA `MIEJSKI HORYZONT I` 2013`
olej/płótno, 100 x 150 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA BUTKOWSKA `DIUNA``
olej/płótno, 81 x 100 cm
akryl, olej/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka Butkowska "21 grudnia" 2012`
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Agnieszka Butkowska 2012 "GRA W BULE"`
akryl/płótno, 68 x 134 cm (łącznie)
na odwrociu opisany na blejtramie: `Agnieszka Butkowska 2012` (obie części)