GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 65x92 cm
opisany na odwrocie: MARZENA GAWRYDIAK "ZAGINĄŁ YORK" 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Mme Gazelle OFELIA, 2013`
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
Może kiedyś przyjdziesz do moich drzwi, 2013 r.
olej/płótno, 90 x 150 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Mme Gazelle "MOŻE KIEDYŚ PRZYJDZIESZ DO MOICH DRZWI" 2013`
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, akryl, płótno, 92x65 cm
opisany na odwrocie: MARZENA GAWRYSIAK "ZAGINĄŁ YORK"
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrociu: "RODIN - my first love" Mme Gazelle 2013
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Mme GAZELLE "KARMAZYNOWY SYN" 2012`
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej/płótno, 100 x 150 cm
na odwrociu opisany: `"FRAGELITÉ" Mme Gazelle 2012` oraz numeracja (na wszystkich częściach)
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany: `"ŚMIERĆ SKRZYPACZKI" MADAME GAZELLE 2012`