DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie, 80x100 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki `14`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
olej, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki 14
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
olej, płótno, 140 x 70 cm,
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie, 140x60 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie, 140x60 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: Karol Drzewiecki '13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, spray, szablon, płótno, 140 x 60 cm,
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, szablon, płótno, 124x84 cm
sygn. Karol Drzewiecki `13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, kolaż, płyta meblowa, 63x91cm
sygn.p.d. karol dzrzewiecki `13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
I wanna be a millionaire, 2012
akryl na płótnie,
80x100 cm,
sygnowany p.d.
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn.p.d.: Karol Drzewiecki`13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. p. d.: Karol Drzewiecki / 2013
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
olej/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki `13`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie
100x60 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Karol Drzewiecki `13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika mieszana/płótno, 140 x 80 cm