ANDREJKOW Arkadiusz (ur. 1985)
olej, spray/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Arkadiusz Andrejkow | ''Glans III'' | olej, spray | 2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, spray, płótno, 110x100 cm
opisany na odwrocie: Arkadiusz Andrejkow "Postura I" olej, sprey 2016
olej, spray/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Arkadiusz Andrejkow Wychowanek II, olej, spray na płótnie, 2015 r'
olej, spray, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, spray, płótno, 27 x 22 cm
akryl, spray/płótno, 120 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Arkadiusz Andrejkow | "Wyrób nr 9" | 2013`
akryl, płótno, 120 x 80 cm
akryl, spray/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Arkadiusz Andrejkow | "Dzieci" | akryl, spray na płótnie | 2014`
akryl, spray/płótno, 90 x 120 cm
na odwrociu opisany: `ARKADIUSZ ANDREJKOW | "GOŚCINA" | TECH. MIESZANA | 2011`
technika mieszana/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany:` Arkadiusz Andrejkow | 2013`
technika mieszana/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu opisany: `ARKADIUSZ | ANDREJKOW | 2009`
technika mieszana/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ARKADIUSZ | ANDREJKOW | "WZOROWY UCZEŃ" | 2013 | TECH. MIESZANA`
technika mieszana/płótno, 70 x 40 cm
na odwrociu opisany: `ARKADIUSZ ANDREJKOW | "NIE MAM ZABAWEK" | TECH. MIESZANA | 2012`