DUDUŚ Edyta (ur. 1975, Wrocław)
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, impasto, kredka/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ed 2015`
na odwrociu opisany: `Edyta Duduś | Sowa V | 80 x 110 cm | akryl, impasto, kredka na płótnie | 2015 r.`
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: ed2015 oraz opisany na odwrocie
akryl, kredka/płótno, 80 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Edyta Duduś | Sowy IV 80x110cm | akryl na płotnie, kredka | 2015`
akryl/płótno, 50 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany: `Edyta Duduś | Sowy I | akryl na płótnie | 50x120cm | 2015`
akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, impasto, 100x 120cm,
sygn.: Ed 2013
akryl, płótno, 40 x 30 cm, 2014.
akryl na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Sowa, akryl, impasto na płótnie, 70x100 cm, 2010r.
technika własna, płótno, 2 x 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie 2014
technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Edyta Duduś 2009
I nie było już odwrotu III, 2014
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: ed2014
X, XIII, z cyklu: Ptasie pary, 2014
akryl, płótno, 30 x 40 cm, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: ed 2014 i na odwrocie
akryl na płótnie, 130x90 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Edyta Duduś "Oczekiwanie", akryl na płótnie, 90x130 cm, 2014 r.
I nie było już odwrotu I, z cyklu: Ulotność, 2013
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: ed 2013 oraz na odwrocie