HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl na płótnie, 140x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Edyta Hul 2015
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl na płótnie, 120x100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL GDAŃSK 2014 "ZWIERZĘ VI-VII"
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2014 ROK GDAŃSK ZWIERZĘ 14-23
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej na płótnie, 140x100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: "Dżungla V" Edyta Hul Gdańsk 2014
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, techn mieszana, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana na płótnie, 140x100 cm
sygnowany na odwrocie Edyta Hul 2014
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: "Karakal I" /Edyta Hul/ 2014/ GDAŃSK
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno 140 x 100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana na płótnie
140x100 cm
Opisany na odwrocie: "Zwierzę 14-III" Edyta Hul 2014 Gdańsk
HUL Edyta (ur. 1986)
Opisany na odwrocie: Edyta Hul Zwierzę 14-II
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: "ZWIERZĘ 13-XXXIV" Edyta Hul Gdańsk 2014