KWAPISZ-GRABOWSKA Magdalena (ur. 1974)
Olej, akryl na płótnie, 40x40cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, olej, płótno, śr. 40 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. p.d.: MKG oraz na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 100x100 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. pd.: MKG
Akryl, olej na płótnie, 50x50 cm
Opisany na odwrocie
akryl, olej na płótnie, 90x130 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn.
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. mkg oraz na odwrocie
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: mkg
olej/płótno, 60 x 50 cm
akryl, olej, płótno, 80x80 cm
olej, akryl, płótno, 40 x 120 cm,
sygn. p.d.: MKG
olej, akryl, płótno, 90 x 130 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "MKG"
olej, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
z cyklu Figury Symetryczne, 2014
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: mkg oraz na odwrocie
olej, płótno, 80 x 80 cm,
olej, płótno, 80 x 80 cm,