MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany datowani I opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski olej, 2016’
olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie
olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski olej 2018'
olej, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x40 cm
akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | 2016'
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 30 x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"
akryl na płótnie, 70 x 120 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski 2013 Akryl’
Oprawiony
olej, płótno, 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Jacek Malinowski, olej, 2017’
olej, płótno, 50 x 100 cm
olej, płótno, 60 x 70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016