JABŁOŃSKA Justyna (ur. 1981, Wrocław)
olej, akryl, płótno, 65 x 75 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Jabłońska
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl/płótno,
90 x 140 cm
na odwrociu opisany
akryl, płótno,
90 x 140 cm;
sygn. p.d.: J.J
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
65x80 cm
sygn. p.d.,
olej, akryl, płótno,
59.5x90 cm
sygn. p.d.,
olej, akryl, płótno,
60x90 cm
olej, akryl, płótno;
95 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: J.Jabłońska Le déjeuner sur l`herbe, 2011r.
akryl, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. p.d.: J.J. oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska" Zabawy z piłką", 2011r.
akryl, płótno;
130 x 90 cm;
sygn. p.d.: JJ oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska 2011 r. "Czarna sukienka"
olej, akryl, płótno;
120 x 130 cm;
sygn.p.d: Jabłońska oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska 2010
olej, akryl, płótno;
120 x 130 cm;
sygn.p.d: Jabłońska oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska Odpoczynek 2010
akryl, olej, płótno;
110x150 cm;
sygn. p.d.: JJ oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska Ważąca 2009
olej, płótno;
120 x 130 cm;
sygn. p.d.: JJ oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska Ruda 2010