BRADE Malwina de (ur. 1968)
Olej na płótnie, 50 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'de | BR | AD | E'
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: de Brade
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej/płótno
50 x 70 cm
BRADE Malwina de (ur. 1968)
Technika mieszana na płótnie, 50 x 50 cm
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: '2016 Koń i ptaki'
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej/płótno, 50 x 65 cm
na odwrociu opisany: '2016 Koń gotycki'
BRADE Malwina de (ur. 1968)
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'de BR | AD | E | Konie'
BRADE Malwina de (ur. 1968)
akryl/płótno
73 x 92 cm
sygnowany p.śr.: 'de | BR | AD | E'
BRADE Malwina de (ur. 1968)
akryl/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany p.g.: 'de | BR | AD | E'