FREJ Marta (ur. 1973, Częstochowa)
akryl/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu opisany: `MARTA FREJ Eminem 2013`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: MARTA FREJ 2013 "WOODY ALLEN"
akryl/płótno, 80 x 80 cm
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: MARTA FREJ KRAWCOWA 2013
akryl/płótno, 80 x 130 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ 2013 "BERLIN-WARSZAWA"`
akryl, płótno, 27 x 38 cm,
sygn. na odwrocie MARTA FREJ
akryl, płótno, 100 x 70
sygn.. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn .na odwrocie: Blue velvet Marta Frej
akryl/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ | "FIRE" | 2012 r.`
Akryl, płótno, 80 x 130 cm
opisany na odwrocie:
Marta /Frej/Lśnienie/2012
akryl/płótno, 100 x 100 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisana na blejtramie: 'MARTA FREJ "TOM" 2012'
akryl/płótno, 70x60 cm
sygn.
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na krośnie MARTA FREJ AURORA 2012
akryl/płótno,
100 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ`
akryl/płótno, 100 x 90 cm
akryl, szablon/płótno, 110 x 130 cm
na odwrociu opisany: `SUNDAY MORNING MARTA FREJ`
akryl, płótno,
100 x 69,5 cm
sygn. na odwrocie
akryl/płótno,
70 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` `ŁU | CZ | NI | KA" | MA | RT | A | FR | E | J`
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: MARTA FREJ,
sygn. i opis na odwrocie