JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 105x140 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski orange & red 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 105x140 cm
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 105x140 cm
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 105x140 cm
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 105x140 cm
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
akryl, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: Robert jaworski zapis XLI 2016 akryl
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Plemię - zapis topograficzny XV, 2015 r
technika własna, tkanina
100 x 120 cm
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: zapis III 2015 robert jaworski
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Zapis topograficzny XXXIII, 2015
tech. własna, płyta, średnica ok. 160 cm
opisany na odwrocie: ZAPIS/ TOPOGRAFICZNY/ ROBERT/ JAWORSKI/ 2015
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: robert jaworski | zapis XVI ziemia | 2015
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: ZAPIS XI KREW 2015 robert jaworski
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Zapis topograficzny XXXV, 2015
tech. własna, płótno; średnica 160 cm
sygn. na odwrocie: zapis topograficzny / robert / jaworski / 2015
Robert Jaworski. Plemię, Galeria Promocyjna, Warszawa, 7-31 października 2015
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
technika własna, 125 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: "zapis XII - krew 2015 robert jaworski"
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 180x81 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 56x51 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 120x70 cm
sygn.
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno, 80 x 110 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski Szkfał 2015
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Doświadczenie 10 - Laguna, 2015
olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Robert Jaworski 2015 Doświadczenie 10 - Laguna