BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: A Bojara; sygnowany, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJARA Adam (ur. 1949)
Olej na płótnie, 150 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 140 x 110 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 170 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 140 x 200 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie
65 x 81 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej na płótnie
50 x 61 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej, płótno
81 x 60 cm