DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)
akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: 'And Domżalski 2018 r.' na odwrocie: 'BIAŁE TANGO | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 90 x 130 cm
Olej na płótnie, 130 x 90 cm
Manekin z cyklu Czerwone latarnie 2017
Olej, akryl, płótno, 130 cm x 80 cm,
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.
Olej i akryl na płótnie, 90 x 130 cm
Olej, akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Akryl, olej na płótnie, 130 x 80 cm
Olej na płótnie, 130 x 90 cm
akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r.
sygn. i opisany na odwrociu: AUTOR:/ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ:/"ZWIĄZKI NIEFORMALNE" /AKRYL, 100 x 130 CM/2015 ROK/ Andrzej Domżalski
Akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm
Ucieczka od rzeczywistości, 2016
Akryl, olej na płótnie, 100 x 130 cm
Olej, akryl na płótnie, 120 x 80 cm
Olej na płótnie, 80 x 120 cm
olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie