JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK Bożena (ur. 1950)
olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: BJ2009.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pogodny ranek w mojej pracowni, 2004
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: BJ2004; data wzdłuż lewej krawędzi u dołu: 10.00.h JUNE.
olej, płótno; 130 x 97,5 cm; sygn. p. d.: BJ 1992.;
na odwrocie na krośnie malarskim oznaczenie autorskie: 10 nr. inw. 294.
Tryptyk - Światło w mojej pracowni, 2004
olej, płótno;
140 x 100 cm (wymiar każdej części);
prace sygnowane i datowane
gwasz, papier, wym. 64x47,5 cm,
dar p. Marii Madeyskiej